جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

لطفی میانجایی ...

  کد خبر: 82239392 (5571947) | تاریخ خبر: 01/07/1395 | ساعت: 14:29|

  شهردار جدید سمیرم معرفی شد

  سمیرم، اصفهان - ایرنا - شهردار جدید سمیرم روز پنجشنبه در مراسمی با حضور معاون عمرانی استانداری اصفهان معرفی شد.

                     به گزارش ایرنا، « محمد لطفی میانجایی » که پیش از این شهردار الیگودرز استان لرستان بود از امروز ( پنجشنبه ) مسئولیت شهرداری سمیرم را بر عهده گرفت.
  معاون عمرانی استانداری اصفهان در مراسم معارفه شهردار سمیرم، متوسط جمعت شهری در کشور را 75 درصد کل جمعیت اعلام کرد و افزود: این میانگین در استان اصفهان 80 درصد است .
  محمدعلی طرفه گفت: از هفت هزار میلیارد تومان بودجه شهرها، 70 درصد در بخش عمرانی هزینه می شود که این موضوع نشان از اهمیت بخش عمرانی در شهرها است. 
  وی اظهار کرد: فعالیت های عمرانی همواره مورد توجه اقشار مختلف مردم قرار دارد و بیشتر اعتبارات نیز در این بخش هزینه می شود.
  معاون عمرانی استاندار اصفهان با اشاره به ظرفیت و استعدادهای بالای شهرستان سمیرم گفت: مسئولان محلی باید نسبت به فعال کردن بخش خصوصی و حضور سرمایه گذاران در این شهرستان تلاش کنند.
  فرماندار سمیرم نیز با اشاره به جایگاه و نقش شهرداری ها در ارائه خدمات به شهروندان گفت: ارتباط مستمر و مستقیم مردم با شهرداری ها و ارائه خدمات شهری به آنها، توجه ویژه به شهرداری ها را می طلبد.
  محمد حسین نصرتی تصریح کرد: شهرداری های شهرهای کوچک و کمتر برخوردار، بودجه و درآمد لازم را برای خدمات رسانی در اختیار ندارند و سمیرم نیز امروز از حداقل خدمات شهری محروم است.
  شهردار جدید سمیرم نیز در سخنانی با گلایه از کمبود امکانات شهری ابراز امیدواری کرد: شهروندان با ارائه نظرات سازنده و مسئولان با حمایت از مصوبات شورای شهر، در طول مدت زمان باقی مانده تا انتخابات شوراهای شهر، شهرداری را در راه خدمت رسانی به مردم یاری کنند.
  لطفی میانجایی بیان کرد: سعی خواهم کرد فضای لازم را به منظور حضور و حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذاران را در سمیرم فراهم کنم زیرا معتقدم تنها راه برون رفت مشکلات درآمدی و اقتصادی شهر، استقبال از سرمایه گذاران است.
  منصور نادری، رئیس شورای اسلامی شهر سمیرم هم بهبود مبلمان شهری را دغدغه اصلی این شهرداری دانست و از شهردار جدید خواست با همه توان و تعامل با مسئولان شهر، برای اعتلای سمیرم بکوشد.
  محمدجعفر زاده شهردار سابق سمیرم چند ماه قبل از این سمت استعفا کرد که مورد موافقت شورای اسلامی شهر سمیرم قرار گرفت.
  محمدعلی آصفی پس از استعفای شهردار سمیرم تا زمان معرفی شهردار جدید به عنوان سرپرست مسئولیت امور این شهرداری را برعهده داشت. 
  شهر سمیرم با افزون بر 26 هزار نفر جمعیت و هفت محله خواجگان، قلعه، دهان، دلگر، جنگل، علیا و ماندگار بعنوان مرکز شهرستان سمیرم در 160 کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد. 
  ت/7147/ 2093 ** انتشار دهنده : دواتگر

  ا

  این مطلب تا کنون 16 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 3 مهر 1395
  منبع
  برچسب ها : سمیرم ,شهردار ,شهرداری ,اصفهان ,عمرانی ,جدید ,شهردار جدید ,سرمایه گذاران ,جدید سمیرم ,لطفی میانجایی ,معاون عمرانی ,عمرانی استانداری اصفهان ,معا ,
  لطفی میانجایی ...

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر